Hlášení rozhlasu 25.10.2023

  1. Základní a mateřská škola zve na podzimní procházku parkem pod školou. Přijďte se podívat na dýňovou výzdobu a přečíst si zajímavosti o dýních. 
  2. Dále ZŠ oznamuje, že stále hledá chůvu na zástupy do dětské skupiny. Pracovní poměr je na dohodu o provedení práce. Více informací ve škole nebo v dětské skupině. 
  3. Zdr. středisko Jiřice, MUDr. Svobodová oznamuje, že v pátek 27.10.2023 nebude ordinovat. Zájemci o očkovat proti covidu se mohou objednávat telefonicky.
  4. Městys připravuje stolní kalendář na rok 2024. Fotografie můžete posílat na mestys@troskotovice.cz. Děkujeme.
  5. Připomínáme občanům, že v pondělí 16.10.2023 byla zahájena anketa o důležitých otázkách týkajících se dalšího rozvoje městyse (o podrobnostech se dočtete v říjnovém vydání Kurýru) Neváhejte a přijďte i Vy vyjádřit svůj názor. Hlasování probíhá v provozní době úřadu a potrvá do 30.10.2023. Anketní lístky dostanou zájemci o hlasování na úřadu.
  6. V návaznosti na zvýšený počet stížností občanů na pobíhající psy, připomínáme platnou obecně závaznou vyhlášku o volném pohybu psů a apelujeme na majitele, aby věnovali svým čtyřnohým kamarádům větší pozornost.